Hit the Floor

2013-
0.0(0)

Yönetici yapımcı olarak Bryan Johnson, James LaRosa, Jill Holmes, Maggie Malina ve Susan Levison'ın hizmet verdiği dizi The Film Syndicate ve In Cahoots Media tarafından üretilmektedir.


Oyuncu kadrosunda Kimberly Elise (Close to Home), Taylour Paige (Glee), Logan Browning (Powers), Katherine Bailess (Gilmore Girls), Valery Ortiz, Don Stark, Dean Cain (Bloopers), Robert Christopher Riley, Rick Fox, Jonathan McDaniel (That's So Raven), Jodi Lyn O'Keefe (Prison Break) ve Adam Senn rol almaktadır.


İlk bölümü ile 27 Mayıs 2013 tarihinde yayınlanan dizi sezonu 10 bölüm ile kapatmış, 12 bölümlük ikinci sezon onayını almıştır. İkinci sezonu 26 Mayıs-11 Ağustos 2014 tarihleri arasında yayınlanmıştır. Kanal tarafından tekrar yenilenerek 10 bölüm sipariş verilmiştir. 3. Sezon prömiyerini 18 Ocak 2016 tarihinde yapması beklenmektedir.


Dizinin ismi başlangıçta "Bounce" olarak ayarlanmış sonradan değiştirilmiştir.


Dizi, ponpon kız olmak için NBA L.A. Devil amigo/dans takımının seçmelerine katılan Ahsha Hayes'i (Taylour Paige) merkezine alır. Ahsha, bir zamanlar aynı takımda dansçı olan annesinin tüm itirazlarına rağmen en büyük hayalini gerçeğe dönüştürür ve elemeleri başarı ile geçerek takıma seçilir. Ancak takımın kaptanı Jelena (Logan Browning) Ahsha’yı kendisi için bir tehdit olarak görmektedir. Beyonce, Rihanna gibi yıldızlarla turnelere çıkan profesyonel dansçılardan oluşan kadrosuyla her bölümde dansa doyacaksınız.

  • Yapım yılı2013
  • ÜlkeUS
  • Sezonlar3
  • Bölümler33
  • Favoriler2
  • Imdb puanı7.2

Oyuncular Tümü (22)

Yorumlar