Flesh and Bone

2015-
0.0(0)

Gayet klişe bir konu var karşımızda: Emek ve yetenek gerektiren bir meslek için gelecek vaad eden bir tıfıl yavrucak canını dişine takar; inişli çıkışlı, rekabet dolu bir yola düşer; karşısına kaderini değiştiren iyi/kötü bir sürü insan çıkar. Fırsatlar ve kösteklerle dolu macerasının sonunda istediği noktaya gelebilecek midir?

Açalım:

American Ballet Company isimli özel bir bale şirketi dünyanın en iyi sanat enstitülerinden biri olmaya oynayan bir kurumdur.

Her yıl yeni bir oyunu sahneleyen şirket, bu uğurda yepyeni bir yaklaşımla önceki yıllardan daha iddialı bir yapımla seyirci ile buluşmanın hazırlıklarına girişir. Böylece yeni dansçılar için seçmelere başlar. İşte bu noktada ana karakterimiz Claire ile sahneye gireriz. Seçmelere katılan tıfılımız, tahmin edeceğiniz gibi hiç de fena olmayan bir performans ile yönetmenin aklına ve yapımın kadrosuna girer.

Girer girmesine de bu durum onun kariyeri, hatta hayatı için iyi bir şey mi olur, kötü bir şey mi işte epey süre biz de karar veremeyiz. Kapalı bir sonla biten bu hikayede hem Claire’in henüz bilmediğimiz gizemli geçmişi, olmak istediği ve olması gereken kişi arasındaki bocalaması, hem de yeni girdiği bu rekabet ortamındaki herkesin kendine has draması ve güzel ters köşelerini izliyoruz. Göz dolduran, sadece bale türü ile kısıtlı olmayan müzik ve dansları ile sıkılmadan izleyebileceğiniz bir mini sizleri bekliyor.

  • Yapım yılı2015
  • ÜlkeUS
  • Sezonlar1
  • Bölümler8
  • Favoriler2
  • Imdb puanı8.0

Oyuncular Tümü (54)

Sezonlar

Yorumlar