FlashForward

2009-2010
0.0(0)

İşte Lost bitince yerini dolduracağını ve önümüzdeki yılların en iyidizilerinden biri olacağını düşünülen yapım Flash Forward.abc kanalınınyeni gözdesi flashforward, ilk bölümüyle 24 eylül akşamı yayın hayatınamerhaba dedi. farklı hikayelere sahip ana karakterleri, bu karakterlerinkesişen hikayeleri, kaos ortamı ve gizemli olayları ile bir başka abcyapımı olan lost'un, tüm dünyaya yayılmış versiyonu izlenimini bıraktıizleyicilerde.

 

Bilinmeyen bir nedenden ötürü yaklaşık 2.5 dakika dünyadaki herkeskendinden geçer ve 6 ay sonraki geleceğinden bir sahne görür. Daha sonraklasik kaderi değiştirebilirmiyiz sorusu karakterlerimizin beyninitırmalar. Ana konusu bunun üzerine kurulu olan aynı isimli Robert J.Sawyer romanından uyarlanan yapım bölümler ilerledikçe bir çok gizeminortaya çıkacağından emin olduğumuz bir yapıya sahip.

 

Gelelim müthiş ötesi kadroya. Öncelikle dizinin yaratıcısı ve pilotbölümünün yazarı David S. Goyer ‘e değinecek olursak kendisi The Crow 2Dark City Blade serisi Batman Begins Jumper ve Unborn ‘ı yazan ayrıcaChristopher Nolan ‘ın senaryolaştırdığı The Dark Knight ‘ın anahikayesinin yazarı kişi. X-Men Origins:Magneto ve Flash ‘ınyönetmenliğini yapacak olduğunu da belirtelim. Saygı duyulucak bir kişiolduğu açıkça ortada. Sakin olmanızı panik yapmamanızı önererek oyuncukadrosuna değinmek isityorum; Usta aktör Joseph Fiennes Lost’ dahepimizin abisi harika karakter Desmond ‘ın biricik aşkı Peneloperolünde döktüren Sonya Walger yine Lost’da bizi yasa boğan Charlierolünde izlediğimiz Dominic

  • Yapım yılı2009
  • ÜlkeUS
  • Sezonlar1
  • Bölümler22
  • Favoriler1
  • Imdb puanı7.6

Oyuncular Tümü (17)

Sezonlar

Yorumlar