Boys Over Flowers

2009
0.0(0)

Dizi, Yoko Kamio’nun yazdığı Japon manga serisine dayanmaktadır. Bu, Tayvan’daki Meteor Garden, sonrasındaki Meteor Garden 2 ve Japonya’daki Hana Yori Dango, sonrasındaki Hana Yori Dango Returns’ten sonraki serinin beşinci televizyon uyarlamasıdır.Dizimizin konusuna gelecek olursak şöyle;

ShinHwa Özel Okulu, Kore’nin en iyi ve en lüks okuludur; okula girmek de çok zordur. Kore’nin en büyük küresel şirketi ShinHwa Group‘a ait olan okul, ülkenin de ilk ve en büyük özel okuludur. ShinHwa Group’un varisi Goo Jun Pyo da bu okula gitmektedir. Goo Jun Pyo ve üç arkadaşı F4 adında bir çete oluşturmuşlardır ve okulda istedikleri gibi at koşturmaktadırlar. Kendilerine ters giden kişilerin okul hayatlarını işkence haline getirerek, okuldan attırıyorlar ya da zorla gönderiyorlardır.

Tam da bu olayların bir benzeri cereyan ederken, okulumuzda artık F4 baskılarından aşağılamalarından bıkan bir genç, tam kendini okulun terasından aşağı atacakken Geum Jan Di tarafından kurtarılır. Geum Jan Di, aslında okulda okumamaktadır ve o çocuğun kuru temizlemedeki eşyalarını teslim etmeye okula gelmiştir. Bu korkunç olay, basında yer alınca okul yönetimi zor durumda kalmış, halk tarafından kahraman olarak adlandırılan kızı, burs ile okula almak zorunda kalmıştır. Dizimiz de kızımızla, dört gencimizin çekişmelerini ve sonradan gelişen arkadaşlıklarını konu almaktadır.

  • Yapım yılı2009
  • ÜlkeKR
  • Sezonlar1
  • Bölümler25
  • Favoriler0
  • Imdb puanı8.2

Oyuncular Tümü (18)

Sezonlar

Yorumlar